Ispanya ve tercuma burolari calisma saatleri
Thread poster: amelie08
amelie08
amelie08
Türkiye
Local time: 04:20
Turkish to Spanish
+ ...
Jun 10, 2013

Merhaba,

Cuma gunu Tradupolis denen bir yerden aradilar biri 12 sayfa oburu 2 sayfa olan ceviriyi gonderdiler. 2 sayfa olani cok acil 12 sayfa olani da bugun icinde yaparsan iyi olur dediler. Ben de acil olani yaptim. Cuma gunu kendilerine saat 4 civarlarinda uzun olani Pazartesiden once yapamayacagimi soyledim. Bana bugune kadar geri donmediler. Biz hafta sonlari calismiyoruz. O yuzden yanitlayamadik , hemen bugun yapar msiniz dediler. Boyle bir sey olabilir mi ya? Hic mi emaile ba
... See more
Merhaba,

Cuma gunu Tradupolis denen bir yerden aradilar biri 12 sayfa oburu 2 sayfa olan ceviriyi gonderdiler. 2 sayfa olani cok acil 12 sayfa olani da bugun icinde yaparsan iyi olur dediler. Ben de acil olani yaptim. Cuma gunu kendilerine saat 4 civarlarinda uzun olani Pazartesiden once yapamayacagimi soyledim. Bana bugune kadar geri donmediler. Biz hafta sonlari calismiyoruz. O yuzden yanitlayamadik , hemen bugun yapar msiniz dediler. Boyle bir sey olabilir mi ya? Hic mi emaile bakan olmaz. Zaten bana guvende vermedi. Ispanyadakiler boyle mi calisiyor? Hafta sonlari kimse bakmaz mi ya?
Collapse

amelie08
amelie08
Türkiye
Local time: 04:20
Turkish to Spanish
+ ...
TOPIC STARTER
Ispanyolca ceviri yapanlardan yardim Jun 14, 2013

Tradupolis burosunu taniyor musunuz?

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

Ispanya ve tercuma burolari calisma saatleri

Translation news in Türkiye

Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »
CafeTran Espresso
You've never met a CAT tool this clever!

Translate faster & easier, using a sophisticated CAT tool built by a translator / developer. Accept jobs from clients who use Trados, MemoQ, Wordfast & major CAT tools. Download and start using CafeTran Espresso -- for free

Buy now! »