Výroba videa
Thread poster: Milan Condak
Milan Condak
Milan Condak  Identity Verified
Local time: 18:34
English to Czech
Jan 5, 2022

Vytvořit video je práce a pro jsem jsem použil slovo "výroba". Vyžaduje osvojení pracovních postupů. Níže uvádím, co jsem se naučil.

Dnes jsem zveřejnil svoje první vyrobené video. Syn udělal PF2022 s fotografií svých dětí.
Na mobilu jsem natočil o půlnoci na Sylvestra rodinný novoroční přípitek, venku jsem natočil dva ohňostroje.

V programu Vegas 16 jsem fotografii vložil na začátek a na konec a nastavil dobu zobrazení. Doprost�
... See more
Vytvořit video je práce a pro jsem jsem použil slovo "výroba". Vyžaduje osvojení pracovních postupů. Níže uvádím, co jsem se naučil.

Dnes jsem zveřejnil svoje první vyrobené video. Syn udělal PF2022 s fotografií svých dětí.
Na mobilu jsem natočil o půlnoci na Sylvestra rodinný novoroční přípitek, venku jsem natočil dva ohňostroje.

V programu Vegas 16 jsem fotografii vložil na začátek a na konec a nastavil dobu zobrazení. Doprostřed jsem vložil dvě videa. Video s ohňostroji obsahovalo dlouhé "hluché" časové místo, kdy nic neprskalo ani nebouchalo. Video jsem vyrendroval ve stejné kvalitě v jaké bylo natočeno mobilem.
Pomocí programu FFMPEG jsem zkopíroval do dvou souborů akční části venkovního videa bez prostřední hluché části.
V novém projektu jsem ve Vegas 16 vyrendroval nové, kratší video o délce 01:51 minut a velikosti 166 MB.
U mluvené části videa jsem vyzkoušel automatické rozpoznávání české řeči. Přepis byl neúplný a nevhodný k použití. Video nemá titulky.
Pro odeslání videa jako přílohu e-mailu jsem vyzkoušel 4 formáty.
Middle Quality: 10,6 MB, High Quality: 13,6 MB, 640x400: 17,3 MB a 1200 bps: 24,4 MB.
Dvěma příbuzným jsem poslal video v High Quality jako přílohu e-mailu, oba byli s kvalitou spokojeni.

Video v originální kvalitě jsem nahrál na Facebook

https://www.facebook.com/milan.condak.7/posts/604919073935779?notif_id=1641384243888455¬if_t=feedback_reaction_generic&ref=notif

Nyní se mohu pustit do výroby videí z mých obrázkových prezentací a se sdílením obrazovky při spuštěných jazykových aplikacích nebo jiných počítačových programů.

Milan

PS: Dalším úkolem bude zvládnout na ProZ.com dolní nabídku při psaní příspěvku, sdílet příspěvek na: LinkedIn, Twitter, Facebook. Je nutno si nastavit sociální sítě.
Collapse


 


There is no moderator assigned specifically to this forum.
To report site rules violations or get help, please contact site staff »


Výroba videa






Trados Business Manager Lite
Create customer quotes and invoices from within Trados Studio

Trados Business Manager Lite helps to simplify and speed up some of the daily tasks, such as invoicing and reporting, associated with running your freelance translation business.

More info »
Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »